21. 7. 2017

Sex byznys se mění! Erotické kluby dostávají revoluční aplikaci pro lepší podnikání

Na začátku května způsobila revoluci v erotickém podnikání aplikace Aldigo, která spojuje placené společnice a muže. Už brzy dostanou do rukou podobnou aplikaci také kluby, které tak mohou využít moderní nástroj pro posílení svého byznysu. První z klubů už spolupráci se službou Aldigo zahájily.

Aplikace Aldigo je v mnoha ohledech převratná. Do erotických a sexuálních služeb vnesla moderní nástroj pro snadné a bezpečné sjednávání placených setkání. Výhody z této aplikace plynou uživatelům i společnicím. Společnost, která za vývojem aplikace stojí, spustila také první erotický messenger pro plánování schůzek, který je vhodným řešením pro všechny osoby pracující v sexuálním průmyslu. Kromě toho vydává také první necenzurovaný erotický magazín.

Aldigo Business je aplikace pro kluby

„V on-line aplikacích pro sex byznys vidíme velký potenciál. Když se podíváte na trh, spoustu služeb sjednáváme přes internet nebo přes aplikace v mobilu, ať už je to objednání jídla, ubytování nebo taxíku. Nevidíme důvod, proč by to s nabízením sexuálních služeb mělo být jinak. Proto jsme se po úspěšném spuštění aplikace Aldigo rozhodli vyvinout tak speciální systém Aldigo Business určený pro kluby,“ říká Matěj Jačka, zakladatel aplikace Aldigo.com, inovátor a podnikatel s více než osmiletou zkušeností v oblasti e-commerce

Na platformě Aldigo Business kluby najdou jak unikátní software, tak reklamní platformu. Ve výsledku to znamená, že už nemusí inzerovat nikde jinde a také se o nic starat. „Půjde o nejpropracovanější systém na trhu, který klubu zajistí kompletní reklamu a současně klub získá i moderní nástroj pro plánování schůzek. Navíc mu aplikace bude šetřit čas i peníze za reklamu. O vše se postaráme my,“ dodává Matěj Jačka.

Asijské léto aneb první velká promo akce

Ačkoli software Aldigo Business je těsně před dokončením, které vývojáři očekávají v srpnu, první spolupráce s kluby už běží. „Pro některé kluby už nyní zajišťujeme propagaci dívek na aplikaci Aldigo, na které se během prvního měsíce registrovalo přes 2 500 uživatelů a více než 220 společnic. Měsíčně na stránky přijde 60 tisíc lidí. Pro kluby realizujeme reklamní kampaně a promo akce. Příkladem je spolupráce s webem Asiangirls.cz, pro který jsme připravili akci Asijské léto,“ uvádí Tomáš Mráz, spoluzakladatel a hlavní analytik Aldigo.com. Uživatelé mohou vyhrát každý týden po celé léto voucher na smyslnou tantricko-erotickou masáž.

Současně v Aldigo pracují na dalším vylepšení aplikace. „Připravujeme nový design pro výběr společnice. Uživatel jednoduše zadá polohu, cenu, dobu schůzky a další kritéria a během jedné vteřiny osloví až deset společnic ve svém okolí,“ prozrazuje Matěj Jačka. Kromě toho společnost pracuje i na nové aplikaci pro Android a Apple nebo na projektu první erotické asistentky CAREN, která bude uživatele provádět po celém Aldigo a pomůže s výběrem společnic.

„Do budoucna máme v plánu využít i hlasové vyhledávání. Uživatel například vysloví spojení: blondýna na sex, 30 let v Praze a asistentka CAREN mu vyhledá blondýny poskytující sex v Praze ve věku okolo třicítky,“ vysvětluje Tomáš Mráz.

Tlačítko SOS pro společnice

Vývoj půjde i směrem posilování bezpečnosti společnic, a to v rámci Aldigo Safe. „Nyní připravujeme SOS tlačítko v aplikaci i na webovém rozhraní, které bude sledovat polohu dívky, a pokud nastane problém, například klient bude agresivní, dívka zmáčkne tlačítko a do sedmi minut u ní bude bezpečnostní služba. Tuto službu budeme zatím spouštět a testovat v Praze,“ dodává Matěj Jačka.

O projektu Aldigo

Moderní aplikace, která propojuje společnice přímo s klienty, přináší revoluci do poskytování sexuálních služeb. Zvyšuje bezpečnost, nezávislost i ekonomickou situaci placených společnic. Za projektem stojí čtveřice českých inovátorů: zakladatel Matěj Jačka, spoluzakladatel a hlavní analytik Tomáš Mráz, Jan Vašek, supervizor a koordinátor se zkušeností z řady mezinárodních start-upů, a Filip Stitz, který má na starosti operační a obchodní záležitosti.

Vývoj projektu si vyžádal investici přes 2 miliony korun. Aplikace odstartovala symbolicky na den lásky 1. května 2017. Od spuštění se do aplikace registrovalo přes 2 500 uživatelů, kteří mohou vybírat z více než 220 společnic. Součástí služeb je i nový on-line magazín o sexu, který pokrývá témata, jež zatím zůstávala skrytá. Otevřeně píše o sexu, placených setkáních, přináší rozhovory s pornoherečkami nebo erotickými masérkami a sexuology. Více najdete na www.aldigo.com/business.

Chcete vědět víc?

Kontakt pro média:
Tomáš Mráz
228 226 093
tomas@aldigo.com

Buďme v kontaktu!

Děkujeme!
Vaši žádost o inzerci na Aldigo jsme přijali.

Co nejdříve vás budeme kontaktovat.
Chci inzerozvat na Aldigo
*Prosím, vyplňte všechny povinné údaje.
Do 48 hodin vás bude kontaktovat marketingový expert Aldigo.
Powered by GetSiteControl
Jako první budeš mít appku v mobilu!
Hned jak bude appka venku, dáme ti vědět!

A teď si jdu domluvit rande přes Aldigo!
Mobilní aplikace Aldigo!
Aplikace Aldigo už brzy. Buď první kdo aplikaci bude mít v mobilu! Nech nám email a dáme ti vědět.
Powered by GetSiteControl
Máme to!
Platební instrukce dostaneš na svůj email do 24 hodin. Nebo je najdeš na stránce "Předplatné".

Vybrané předplatné můžeš uhradit. Nezapomeň na Variabilní symbol - ten najdeš na stránce "Předplatné". Nebo vyčkej na email s platebními instrukcemi.

Děkujeme a hodně štěstí na Aldigo!
Koupit PREMIUM předplatné
- Své PREMIUM předplatné uhradíš bankovním převodem.
- Platební instrukce obdržíš na email nebo je najdeš na stránce "Předplatné".
- Předplatné je aktivováno až po přijetí platby (1-3 dny).
Powered by GetSiteControl
Odesláno!
Platební instrukce dostaneš na svůj email do 24 hodin. Pokud sis přála abychom ti zavolali, tak ti zavoláme hned jak budeme moct od Po-Pá 09:00-19:00.

Hodně štěstí na Aldigo
Až 200 schůzek měsíčně
Získej PREMIUM účet. Budeš víc vidět a budeš mít víc placených schůzek. 
Do 24 hodin ti na email přijdou platební instrukce pro uhrazení vybraného PREMIUM  účtu.
Powered by GetSiteControl
Víme o vás!
Děkujeme za zájem. Brzy se vám ozveme!

Aldigo
Inzerovat na Aldigo
Těší nás váš zájem o inzerci. Prosím vyplňte údaje níže, abychom vás mohli kontaktovat.
Co nejdříve vás budeme kontaktovat (1-3 dny).
Powered by GetSiteControl
Neváhej nás kontaktovat
Děkujeme!
Co nejdříve ti někdo odpoví. Nejpozději do 24 hodin.
Máš dotaz, řešíš problém nebo nás chceš jen pozdravit? Rádi s tebou budeme ve spojení.
Powered by GetSiteControl